Cukiernia "BASSARA" Barbara Bassara-Poprawa
Cukiernia "BASSARA" Barbara Bassara-Poprawa
Cukiernictwo
Rzemieślnik
Dane firmy:

Cukiernia Bassara
Produkcja i sprzedaż wyrobów cukierniczych

Godziny otwarcia
poniedziałek – piątek godz. 7.30-17.00
sobota godz. 9.00-16.00

Adres
ul. Cmentarna 13
39-200 Dębica

Kontakt:

Kontakt
Numer telefonu: 602 626 679, 14 670 56 65
Adres e-mail: barbra.pop@op.pl, maciek.pop@wp.pl

Dane firmy:

Kruche ciastka, świeżo pieczone ciasta, wyborne torty urodzinowe i weselne… Cukiernia Bassara od ponad 20 lat dba o dostarczanie najwyższej jakości produktów, przygotowanych według tradycyjnych, sprawdzonych receptur. W naszej ofercie odnajdą Państwo szeroki asortyment pysznych wyrobów cukierniczych na różne okazje. Słodkie wypieki urozmaicą spotkania z przyjaciółmi, przyjęcia rodzinne czy biznesowe. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty - www.cukierniabassara.pl

Proponujemy szeroki wybór gotowych wyrobów cukierniczych, a także produkujemy ciasta i torty na specjalne zamówienie. Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia dokładnie omawiamy z każdym klientem wszelkie szczegóły dotyczące rodzaju, wyglądu czy ilości zamawianych produktów. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz dokonujemy wstępnej wyceny. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz w trosce o Państwa wygodę, na terenie Dębicy oferujemy bezpłatny dowóz wyrobów na imprezy okolicznościowe.

Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych cukierników, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży. Wysokie umiejętności, wypracowane receptury oraz profesjonalne spojrzenie na potrzeby i wymagania klientów są gwarancją rzetelnej i kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie.

W procesie produkcyjnym wykorzystujemy wyłącznie naturalne produkty, pochodzące od sprawdzonych dostawców. Świeże i starannie wyselekcjonowane składniki gwarantują wysoką jakość naszych wyrobów oraz ich niepowtarzalny smak. Oryginalne, wyszukane dekoracje tortów i ciast nadają naszym produktom atrakcyjny wygląd, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak również różnego rodzaju firm. Realizujemy pojedyncze zamówienia, a także jesteśmy otwarci na nawiązywanie długoterminowej współpracy ze sklepami, punktami gastronomicznymi, restauracjami, hotelami itp. Gwarantujemy terminową realizację zamówień, a nasi stali kontrahenci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty cenowe.

 

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej cukierni klientów z Dębicy i okolic. Zapewniamy życzliwe podejście do każdego klienta oraz atrakcyjną ofertę cenową. W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji telefonicznej oraz mailowej.

Ta strona korzysta z plików cookies aby zapewnić Ci najwyższy komfort.