Gospoda u 7 Zbójów
Gospoda u 7 Zbójów
Gastonomia
Rzemieślnik
Dane firmy:

Adres:
39-223 Strzegocice 72

Kontakt:

Kontakt:
tel. 502 300 302
e-mail. gospoda@u7zbojow.pl
http://www.u7zbojow.pl/

Dane firmy:

O Gospodzie:

Przystanek w podróży lub cel sam w sobie. Jeśli odwiedzicie Zbójów raz, będziecie tu wracać, bo nasi Goście są dla nas najważniejsi i dlatego staramy się dbać o Was najlepiej, jak potrafimy.

Chcemy, byście w ciepłych wnętrzach Gospody, poczuli się jak w prawdziwym, staropolskim domu, który zawsze słynął ze swej gościnności.

Smaczne, swojskie, proste jedzenie, wyjątkowe piwa i doskonałe węgierskie wina - wszak Gospoda znajduje się przy historycznym szlaku handlowym, zwanym Węgierskim. Co ważne, wiemy o tych alkoholach naprawdę dużo…

Dlatego, że jeśli do wszystkiego, co przeczytaliście powyżej, dodamy uśmiechniętą, kompetentną i dyskretną obsługę, przytulne pokoje w niezwykle atrakcyjnej cenie, będące doskonałą alternatywą dla drogich hoteli, magię i legendę tego wyjątkowego miejsca, to już wiecie, że musicie nas odwiedzić.

Zbóje: Madej, Ondraszek, Momoń, Pompa, Dobosz, Baczyński i Janosik zapraszają na zabójczo smaczne, podkarpackie jadło!

Jeśli chcesz zarezerwować pokój lub stolik w Gospodzie, zorganizować imprezę lub zamówić catering, zadzwoń lub napisz do nas. Niezwłocznie przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

Ta strona korzysta z plików cookies aby zapewnić Ci najwyższy komfort.