KONKURS FRYZJERSKI 2024

Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Dębicy, informuje, że w dniu 28 stycznia 2024 roku (niedziela) o godz. 10.00 przeprowadzony zostanie 43 Konkurs Uczniów Fryzjerstwa Województwa Podkarpackiego, który odbędzie się w Zespole Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie, ul. Kościuszki 161.

Uczestnikami Konkursu mogą być wyłącznie uczniowie, posiadający aktualną umowę o pracę w celu nauki zawodu i odbywający tę naukę w salonach zrzeszonych w cechach, będących członkami Izby Rzemieślniczej w Rzeszowie, ul. Grunwaldzka 19.

Indywidualne Karty Zgłoszeniowe wraz z załącznikami uczestników prosimy nadsyłać do 15 grudnia 2023 r. na adres Izby Rzemieślniczej w Rzeszowie.

W związku z możliwością pojawienia się uczestników Konkursu poniżej 16 roku życia, niezbędne jest dołączenie oświadczenia opiekuna prawnego o pełnieniu opieki nad małoletnim (dokument do pobrania poniżej).

Konkurs obejmuje następujące konkurencje:

 • w kategorii fryzjerstwa damskiego (uczestnik konkurencji wykonuje obie fryzury)
  – Fryzura dzienna do przeczesania i fryzura wieczorowa przeczesana z dziennej,
 • w kategorii fryzjerstwa męskiego (uczestnik konkurencji wykonuje obie fryzury)
  – Modelowanie fryzury klasycznej i modelowanie fryzury modnej,
 • konkurencja indywidualna do wyboru:
  – Fryzura z fal i pierścieni na mokro – a’la Monroe (wyłącznie I rok nauki),
  – Fale Hollywood,
  – Fryzura ślubna z długich włosów.

Prace konkursowe można będzie wykonywać wyłącznie na główkach.

Uczestnicy mogą startować tylko w jednej konkurencji.

Koszty delegacji uczestników i modeli pokrywają mistrzowie szkolący, bądź właściwe cechy. Dla wszystkich uczestników przewidziane są dyplomy, natomiast dla zdobywców pierwszych miejsc atrakcyjne nagrody rzeczowe. Konkurs zostanie przeprowadzony w oparciu o regulamin opracowany przez Komisję Branżową Fryzjerów, który dostępny jest do pobrania poniżej.

Ta strona korzysta z plików cookies aby zapewnić Ci najwyższy komfort.