Tarnowski Festiwal Fryzjerski 2024

Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Tarnowie wspólnie z Komisją Egzaminacyjną Izby w zawodzie fryzjer po raz kolejny organizują Tarnowski Festiwal Fryzjerski. Wydarzenie o znaczeniu ponadregionalnym zostało zaplanowane na niedzielę, 11 lutego 2024 roku, godz. 11.00 w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie, ul. Lippóczy’ego 4

Celem wydarzenia jest prezentacja prawdziwej sztuki fryzjerskiej oraz ścieżki nabywania doskonałości w tym  zawodzie. 

W bieżącym roku planujemy, w ramach Festiwalu, eliminacje do MASTER OF BEAUTY Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Polski Fryzjersko-Kosmetyczne POZNAŃ’2024, dla uczniów – Juniorów oraz dla osób, które ukończyły 21 rok życia – Seniorów.

Ponadto przewidziana jest konkurencja indywidualna: „Witajcie w naszej bajce” oraz pokazy prawdziwych Mistrzów skali światowej: Tomasza DrabaRoberta KaszubskiegoGniewka Kuczyńskiego. Na scenie zaprezentuje się także Piotr Postek, jeden z najpopularniejszych obecnie stylistów włosów gwiazd i celebrytów.

Wydarzenie będzie więc okazją do promocji zawodu fryzjer, systemu kształcenia oraz potencjału szkół kształcących w zawodach fryzjerskich. 

Bilety dla publiczności, w cenie 25 zł (osoba dorosła) i 15 zł (uczeń), kupić można w sekretariacie Izby Rzemieślniczej przy ul. Kochanowskiego 32.

Ta strona korzysta z plików cookies aby zapewnić Ci najwyższy komfort.