Piekarnia Adam Ciszek
Piekarnia Adam Ciszek
Piekarnie
Rzemieślnik
Dane firmy:

Adres:
39-200 Dębica
ul. Szkotnia 8

Kontakt:

Kontakt:
tel. 14 670 57 8

http://www.piekarnia-ciszek.pl/

Dane firmy:

    Piekarnia Adam Ciszek została otwarta w 1990 roku, chociaż rodzina Ciszek związana jest z Dębicą i jej piekarstwem od dłuższego czasu. Mieczysław Ciszek, ojciec Adama, pobierał nauki w jednej z dębickich piekarni już od 1947 roku, gdzie uzyskał wyksztalcenie czeladnicze i mistrzowskie. Następnie w 1973 roku wyjechał do Gdowa pod Krakowem, gdzie otworzył własny zakład, który funkcjonuje do dzisiaj. Obecnie jest to najstarszy zakład w tamtej okolicy.

Uzbrojony w zapał i dyplom mistrzowski Krakowskiej Izby Rzemieślniczej Adam Ciszek planował powrót do Dębicy i założenie piekarni już od początku lat 80. Plany te zaowocowały 1. czerwca 1990 roku. Początkowo nasza piekarnia produkowała jedynie jeden rodzaj chleba i kilka gatunków bułek, lecz szybko rozwinęła swój asortyment i zasięg.

Obecnie Piekarnia Adam Ciszek działa na terenie powiatów dębickiego, ropczycko-sędziszowskiego, mieleckiego i strzyżowskiego. Produkujemy kilkanaście rodzajów chlebów i bułek, specjalizując się zarówno w pieczywie tradycyjnym, czerpiącym z historii polskiego piekarstwa, jak i w produkcji pieczywa światowego. Nie przestajemy także tworzyć własnych receptur na nowe produkty.

Ta strona korzysta z plików cookies aby zapewnić Ci najwyższy komfort.